preskoči na sadržaj

Osnovna škola Eugena Kvaternika Rakovica

Login

 

Psihološku savjetodavnu pomoć možete pronaći u
OBITELJSKOM CENTARU KARLOVAC
https://czss-karlovac.hr/obiteljski-centar-2/
Kontakt telefoni: 
047/411-446 
099/30 68 526
e-mail
css-karlovac-oc@socskrb.hr
VOZNI RED

KADA ZVONO ZVONI

UDŽBENICI

Klikom na sliku iznad otvarit će se video "Što činiti u slučaju potresa?". Pogledajte!

Klikom na sliku iznad otvarit će se video "Što činiti u slučaju požara?". Pogledajte!

Kalendar
« Listopad 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

 

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 18. 11. 2013.

Ukupno: 184537
Ovaj mjesec: 2754
Ovaj tjedan: 370
Danas: 106
Raspored informacija za školsku godinu 2021./2022.

Informacije razrednika

Razrednik/razred

Dan u tjednu

Sat

Vrijeme

Jelena Salopek/1.r.

četvrtak

4.

11.05 – 12.00

Snježana Bićanić/ 2. r.

utorak

4.

11:15- 12.00

Jelena Požega/ 3. r.

utorak

5.

12.05- 12.50

Snježana Pavlić/ 4.r.

ponedjeljak

4.

11.15 -12.00

Helena Ostrun/1. r. PŠ

srijeda

1.

8.30 – 9.15

Marija Hazler/(3.i 4.)PŠ

srijeda

2.

9.20 – 10.05

Snježana Oštrina Panić/5.a r.

utorak

2.

9.20-10.05

Anita Špehar/5.b r.

utorak

2.

9.20-10.05

Matej Barić/6.r.

utorak

4.

11.15-12.00

Mande Kolić/7.r.

četvrtak

2

9.20-10.05

Ana Sekulić/8.r.

četvrtak

2

9.20-10.05

 

 

Informacije predmetnih učitelja

Predmetni učitelj/ica

Predmet

Dan u tjednu

Sat

Vrijeme

Genda Antonia

Vjeronauk

ponedjeljak

6.

12.55 - 13.40

Gračan Maria

Matematika

srijeda

3.

10.20 – 11.05

Damir Jakšić

Tehnička kultura

srijeda

7.

13.40 – 14.20

Gordana Kovačević Poznanović

Geografija

petak

5.

12.05 - 12.55

Andrea Lukenda

Njemački jezik

ponedjeljak

5.

12.05- 12.55

Ivan Matanić

Glazbena kultura

ponedjeljak

7.

13.40 – 14.20

Anita Modrušan

Hrvatski jezik

petak

4.

11.15 – 12.00

Ivan Paulić

Priroda, biologija, kemija

Četvrtak

7.

13.45 – 14.25

Mande Kolić

Fizika

Engleski jezik

četvrtak

2.

9.20 – 10.05

Maja Pestak

Likovna kultura

srijeda

7.

13.40 – 14.20

Dominik Vuković

Informatika

utorak

3.

10.20 - 11.05

Snježana O. Panić

Engleski jezik

utorak

2

9.20 – 10.05

preskoči na navigaciju