Slikovni rezultat za code club

« Kolovoz 2018 »

Eugenij i radijska emisija predloženi za državnu smotru LiDraNo!
Autor: Autorizirani korisnik iz druge škole , 17. 2. 2018.

Velik uspjeh našeg školskog lista i radijske emisije polučen je na županijskoj smotri LiDraNo 2018. godine u Karlovcu. Ove se godine po prvi puta ta smotra održala u dva dana, tako da su se 14. veljače predstavili literarni i novinarski radovi, školski listovi i radijske emisije koje su predložene za državnu razinu smotre.

​

Toga dana najveseliji su bili učenici naše škole. Čak u dvije kategorijie radovi su predloženi za državnu smotru; u kategoriji školskih listova predložen je naš Eugenij, a u kategoriji radijskih emisija predloženo je "Božićevanje".

Školski list  Eugenij pohvaljen je od strane povjerenstva te mu nisu pronašli nijednu zamjerku, što je izazvalo ponos kod urednika Frana Hodaka, učenika 7.a razreda.

Eugenij je, iako prvi broj, jednoglasno predložen za državnu smotru!

No, nije samo školski list oduševio publiku u Gradskoj knjižnici Ivana Gorana Kovačića toga dana. Slušanje radijskih emisija bilo je jedno novo i poprilično zabavno iskustvo.

Radijska emisija "Božićevanje" učenica Lorene Žafran i Katje Šimić izazvala je salve smijeha i pljesak koji uistinu nešto znači. Radijska emisija također je predložena za državnu smotru LiDraNo ove godine.